Activă Plătitor TVA GORJ

GEORGESCU LOGISTIC 2021 S.R.L.

CUI
44477266
Reg. Comerț
J2021000718184
Înregistrată
23.06.2021
Sediu social JUD. GORJ, SAT BOCA COM. SAMARINEŞTI, BOCA, NR.73, cod poștal 217402
18.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Motru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 23.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
150.417 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
59.755 RON
Capitaluri proprii
702 RON
▲ 101% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k96 k144 k192 k240 k2021 · Cifră de afaceri: 58.791 RON2022 · Cifră de afaceri: 121.587 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.221 RON2024 · Cifră de afaceri: 125.105 RON2025 · Cifră de afaceri: 150.417 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 13.822 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 59.755 RON2021 · Datorii: 47.187 RON2022 · Datorii: 85.416 RON2023 · Datorii: 74.312 RON2024 · Datorii: 88.988 RON2025 · Datorii: 31.231 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEORGESCU LOGISTIC 2021 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 150.417 RON în 2025, cu un profit net de 59.755 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 150.417 125.105 240.221 121.587 58.791
Profit net 59.755 0 13.822 0 0
Capitaluri proprii 702 -59.053 -25.610 -39.432 -22.794
Active totale 31.933 29.935 48.702 45.984 24.393
Datorii totale 31.231 88.988 74.312 85.416 47.187
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

18.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.