Activă Plătitor TVA ARGEŞ

ROM-VEGA TRADING SRL

CUI
6494930
Reg. Comerț
J1994001828039
Înregistrată
07.12.1994
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT GEAMĂNA COM. BRADU, STR. CET-ULUI, NR.44, cod poștal 117141
0.85
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
31 ani (din 07.12.1994)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.283.446 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
764.622 RON
▲ 60% vs 2024
Capitaluri proprii
1.630.426 RON
▼ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
66
▼ 8% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08,5 mil17 mil25 mil34 mil42 mil2021 · Cifră de afaceri: 34.169.955 RON2022 · Cifră de afaceri: 42.386.770 RON2023 · Cifră de afaceri: 41.149.222 RON2024 · Cifră de afaceri: 38.187.618 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.283.446 RON2021 · Profit: 1.047.659 RON2022 · Profit: 1.101.516 RON2023 · Profit: 378.562 RON2024 · Profit: 476.577 RON2025 · Profit: 764.622 RON2021 · Datorii: 13.598.693 RON2022 · Datorii: 17.132.687 RON2023 · Datorii: 18.021.071 RON2024 · Datorii: 12.656.666 RON2025 · Datorii: 19.226.560 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROM-VEGA TRADING SRL a avut o cifră de afaceri de 38.283.446 RON în 2025, cu un profit net de 764.622 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.283.446 38.187.618 41.149.222 42.386.770 34.169.955
Profit net 764.622 476.577 378.562 1.101.516 1.047.659
Capitaluri proprii 1.630.426 3.378.852 3.443.917 4.536.830 4.361.068
Active totale 20.444.372 14.315.740 19.953.068 21.287.766 17.856.981
Datorii totale 19.226.560 12.656.666 18.021.071 17.132.687 13.598.693
Număr mediu salariați 66 72 75 75 71

Analiză de risc — insolvență

0.85
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.