Activă BIHOR

TODFAR CAR WASH S.R.L.

CUI
43824790
Reg. Comerț
J2021000544057
Înregistrată
01.03.2021
Sediu social JUD. BIHOR, SAT SĂUD COM. BUNTEŞTI, SĂUD, NR.37, cod poștal 417123
4.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 01.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
128.900 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
15.887 RON
▲ 3123% vs 2024
Capitaluri proprii
16.678 RON
▼ 65% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k52 k77 k103 k129 k2021 · Cifră de afaceri: 43.105 RON2022 · Cifră de afaceri: 90.850 RON2023 · Cifră de afaceri: 109.045 RON2024 · Cifră de afaceri: 124.115 RON2025 · Cifră de afaceri: 128.900 RON2021 · Profit: 4.106 RON2022 · Profit: 25.302 RON2023 · Profit: 17.690 RON2024 · Profit: 493 RON2025 · Profit: 15.887 RON2021 · Datorii: 111.416 RON2022 · Datorii: 71.608 RON2023 · Datorii: 70.059 RON2024 · Datorii: 72.676 RON2025 · Datorii: 51.658 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TODFAR CAR WASH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 128.900 RON în 2025, cu un profit net de 15.887 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 128.900 124.115 109.045 90.850 43.105
Profit net 15.887 493 17.690 25.302 4.106
Capitaluri proprii 16.678 47.791 47.298 29.608 4.306
Active totale 68.336 120.467 117.357 101.216 115.722
Datorii totale 51.658 72.676 70.059 71.608 111.416
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.