Activă IAŞI

EST WASH EXPRESS S.R.L.

CUI
40566638
Reg. Comerț
J2019000641221
Înregistrată
05.02.2019
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. ALEXANDRU CEL BUN, NR.11, CAMERA 2, BL.D1, SC.C, ET.9, AP.33, cod poștal 700572
3.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 05.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
188.294 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
1.027 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
8.062 RON
▼ 96% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k93 k140 k186 k233 k2021 · Cifră de afaceri: 219.909 RON2022 · Cifră de afaceri: 232.604 RON2023 · Cifră de afaceri: 199.479 RON2024 · Cifră de afaceri: 191.451 RON2025 · Cifră de afaceri: 188.294 RON2021 · Profit: 95.619 RON2022 · Profit: 130.609 RON2023 · Profit: 83.209 RON2024 · Profit: 59.369 RON2025 · Profit: 1.027 RON2021 · Datorii: 137.230 RON2022 · Datorii: 63.035 RON2023 · Datorii: 4.226 RON2024 · Datorii: 4.788 RON2025 · Datorii: 37.582 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EST WASH EXPRESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 188.294 RON în 2025, cu un profit net de 1.027 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 188.294 191.451 199.479 232.604 219.909
Profit net 1.027 59.369 83.209 130.609 95.619
Capitaluri proprii 8.062 181.225 121.856 141.105 10.427
Active totale 78.168 236.787 195.105 291.412 253.962
Datorii totale 37.582 4.788 4.226 63.035 137.230
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.