Activă VÂLCEA

AXA SMILE S.R.L.

CUI
43721663
Reg. Comerț
J38/195/2021
Înregistrată
12.02.2021
Sediu social JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. GRIGORE PROCOPIU, NR.9, cod poștal 240202
4.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 12.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.105.245 RON
▲ 59% vs 2024
Profit net
179.306 RON
▲ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
161.092 RON
▲ 79% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 67% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0221 k442 k663 k884 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 419.802 RON2022 · Cifră de afaceri: 230.090 RON2023 · Cifră de afaceri: 450.583 RON2024 · Cifră de afaceri: 695.021 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.105.245 RON2021 · Profit: 142.112 RON2022 · Profit: 7.188 RON2023 · Profit: 140.307 RON2024 · Profit: 89.644 RON2025 · Profit: 179.306 RON2021 · Datorii: 12.091 RON2022 · Datorii: 18.897 RON2023 · Datorii: 63.868 RON2024 · Datorii: 437.635 RON2025 · Datorii: 506.348 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AXA SMILE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.105.245 RON în 2025, cu un profit net de 179.306 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.105.245 695.021 450.583 230.090 419.802
Profit net 179.306 89.644 140.307 7.188 142.112
Capitaluri proprii 161.092 89.884 140.547 119.460 142.312
Active totale 667.440 527.519 204.415 138.357 154.403
Datorii totale 506.348 437.635 63.868 18.897 12.091
Număr mediu salariați 5 3 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

4.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.