Activă GALAŢI

GAVIDENT S.R.L.

CUI
3813024
Reg. Comerț
J17/1043/1993
Înregistrată
26.04.1993
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. V. ALECSANDRI, NR.15, cod poștal 805300
13.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 26.04.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
344.487 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
12.499 RON
▼ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
219.398 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k236 k354 k472 k590 k2021 · Cifră de afaceri: 238.475 RON2022 · Cifră de afaceri: 261.985 RON2023 · Cifră de afaceri: 300.350 RON2024 · Cifră de afaceri: 590.122 RON2025 · Cifră de afaceri: 344.487 RON2021 · Profit: 9.218 RON2022 · Profit: 27.053 RON2023 · Profit: 58.572 RON2024 · Profit: 105.933 RON2025 · Profit: 12.499 RON2021 · Datorii: 33.653 RON2022 · Datorii: 8.799 RON2023 · Datorii: 10.668 RON2024 · Datorii: 69.377 RON2025 · Datorii: 31.193 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GAVIDENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 344.487 RON în 2025, cu un profit net de 12.499 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 344.487 590.122 300.350 261.985 238.475
Profit net 12.499 105.933 58.572 27.053 9.218
Capitaluri proprii 219.398 207.676 83.672 25.100 7.265
Active totale 250.591 277.053 94.340 33.899 40.918
Datorii totale 31.193 69.377 10.668 8.799 33.653
Număr mediu salariați 3 3 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

13.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.