Activă IAŞI

EXIMO HEALTH S.R.L.

CUI
43694720
Reg. Comerț
J2021000449220
Înregistrată
09.02.2021
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, ŞOS. BUCIUM, NR.55K, CAMERA 1, BL.C2, ET.5, AP.3
8.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 09.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
324.795 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
165.524 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
165.764 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

080 k160 k240 k320 k399 k2021 · Cifră de afaceri: 107.600 RON2022 · Cifră de afaceri: 98.804 RON2023 · Cifră de afaceri: 171.392 RON2024 · Cifră de afaceri: 399.391 RON2025 · Cifră de afaceri: 324.795 RON2021 · Profit: 93.626 RON2022 · Profit: 74.586 RON2023 · Profit: 61.355 RON2024 · Profit: 268.539 RON2025 · Profit: 165.524 RON2021 · Datorii: 1.640 RON2022 · Datorii: 7.465 RON2023 · Datorii: 3.876 RON2024 · Datorii: 125.294 RON2025 · Datorii: 194.510 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXIMO HEALTH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 324.795 RON în 2025, cu un profit net de 165.524 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 324.795 399.391 171.392 98.804 107.600
Profit net 165.524 268.539 61.355 74.586 93.626
Capitaluri proprii 165.764 268.779 71.158 74.826 93.826
Active totale 360.274 394.073 75.034 82.291 95.466
Datorii totale 194.510 125.294 3.876 7.465 1.640
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

8.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.