Activă BRAŞOV

FILTEK DENT S.R.L.

CUI
43645779
Reg. Comerț
J08/254/2021
Înregistrată
01.02.2021
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. NICOLAE LABIŞ, NR.1, BL.4, SC.A, AP.89
12.10
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 01.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
61.527 RON
▼ 14% vs 2024
Profit net
2.157 RON
▼ 90% vs 2024
Capitaluri proprii
22.483 RON
▲ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k29 k43 k57 k72 k2021 · Cifră de afaceri: 23.274 RON2022 · Cifră de afaceri: 53.308 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.804 RON2024 · Cifră de afaceri: 71.819 RON2025 · Cifră de afaceri: 61.527 RON2021 · Profit: 6.802 RON2022 · Profit: 28.626 RON2023 · Profit: 15.001 RON2024 · Profit: 20.797 RON2025 · Profit: 2.157 RON2021 · Datorii: 3.621 RON2022 · Datorii: 18.546 RON2023 · Datorii: 3.856 RON2024 · Datorii: 7.636 RON2025 · Datorii: 4.109 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FILTEK DENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 61.527 RON în 2025, cu un profit net de 2.157 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 61.527 71.819 59.804 53.308 23.274
Profit net 2.157 20.797 15.001 28.626 6.802
Capitaluri proprii 22.483 20.326 15.329 28.828 7.002
Active totale 26.592 27.962 19.185 47.374 10.623
Datorii totale 4.109 7.636 3.856 18.546 3.621
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.10
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.