Activă CLUJ

FRANCO & IANIS IMPEX S.R.L.

CUI
43611547
Reg. Comerț
J2021000298121
Înregistrată
25.01.2021
Sediu social JUD. CLUJ, SAT GILĂU COM. GILĂU, STR. MORII, NR.1047, cod poștal 407310
-183.17
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
19.742 RON
▲ 64% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-70.752 RON
▼ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k29 k44 k59 k73 k2021 · Cifră de afaceri: 26.537 RON2022 · Cifră de afaceri: 20.728 RON2023 · Cifră de afaceri: 482 RON2024 · Cifră de afaceri: 12.035 RON2025 · Cifră de afaceri: 19.742 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 28.173 RON2022 · Datorii: 38.345 RON2023 · Datorii: 50.065 RON2024 · Datorii: 66.614 RON2025 · Datorii: 73.300 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRANCO & IANIS IMPEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 19.742 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 19.742 12.035 482 20.728 26.537
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -70.752 -56.529 -45.188 -1.556 -1.553
Active totale 2.548 10.085 4.877 36.789 26.620
Datorii totale 73.300 66.614 50.065 38.345 28.173
Număr mediu salariați 1 0 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

-183.17
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.