Activă BRAŞOV

SIRDENTAL PRAXIS 5 S.R.L.

CUI
43485333
Reg. Comerț
J2020002799083
Înregistrată
23.12.2020
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. ADY ENDRE, NR.18, cod poștal 505600
28.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 23.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
67.973 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
11.702 RON
▼ 54% vs 2024
Capitaluri proprii
149.478 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k47 k70 k93 k117 k2021 · Cifră de afaceri: 116.619 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.601 RON2023 · Cifră de afaceri: 49.211 RON2024 · Cifră de afaceri: 100.804 RON2025 · Cifră de afaceri: 67.973 RON2021 · Profit: 112.702 RON2022 · Profit: 1.268 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 25.197 RON2025 · Profit: 11.702 RON2021 · Datorii: 3.882 RON2022 · Datorii: 2.664 RON2023 · Datorii: 4.300 RON2024 · Datorii: 4.862 RON2025 · Datorii: 7.463 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIRDENTAL PRAXIS 5 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 67.973 RON în 2025, cu un profit net de 11.702 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 67.973 100.804 49.211 5.601 116.619
Profit net 11.702 25.197 0 1.268 112.702
Capitaluri proprii 149.478 137.776 112.829 114.170 112.902
Active totale 156.941 142.638 117.129 116.834 116.784
Datorii totale 7.463 4.862 4.300 2.664 3.882
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

28.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.