Activă SUCEAVA

FOX ART DIRECT S.R.L.

CUI
43453277
Reg. Comerț
J2020001695335
Înregistrată
15.12.2020
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. PLEVNEI, NR.113 A, cod poștal 720094
-13.56
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
126.195 RON
▲ 127% vs 2024
Profit net
18.033 RON
Capitaluri proprii
-131.151 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k79 k118 k157 k197 k2021 · Cifră de afaceri: 61.089 RON2022 · Cifră de afaceri: 59.578 RON2023 · Cifră de afaceri: 43.094 RON2024 · Cifră de afaceri: 55.528 RON2025 · Cifră de afaceri: 126.195 RON2021 · Profit: 6.896 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 18.033 RON2021 · Datorii: 25.038 RON2022 · Datorii: 112.865 RON2023 · Datorii: 196.530 RON2024 · Datorii: 192.171 RON2025 · Datorii: 184.266 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOX ART DIRECT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 126.195 RON în 2025, cu un profit net de 18.033 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 126.195 55.528 43.094 59.578 61.089
Profit net 18.033 0 0 0 6.896
Capitaluri proprii -131.151 -149.184 -86.622 -53.913 6.974
Active totale 53.115 42.987 109.908 58.952 32.012
Datorii totale 184.266 192.171 196.530 112.865 25.038
Număr mediu salariați 2 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

-13.56
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.