Activă ARGEŞ

STOMA BACKSTAGE S.R.L.

CUI
43429783
Reg. Comerț
J2020002026031
Înregistrată
09.12.2020
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. NICU LEONARD, NR.2 BIS, CABINET 7, cod poștal 115100
5.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 09.12.2020)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
90.641 RON
▲ 67% vs 2021
Profit net
1.117 RON
▼ 77% vs 2021
Capitaluri proprii
5.994 RON
▲ 23% vs 2021
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2021

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k73 k91 k2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 54.250 RON2022 · Cifră de afaceri: 90.641 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 4.877 RON2022 · Profit: 1.117 RON2020 · Datorii: 322 RON2021 · Datorii: 20.220 RON2022 · Datorii: 63.553 RON202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STOMA BACKSTAGE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 90.641 RON în 2022, cu un profit net de 1.117 RON.

Indicator (RON) 202220212020
Cifră de afaceri netă 90.641 54.250 0
Profit net 1.117 4.877 0
Capitaluri proprii 5.994 4.877 0
Active totale 346.638 401.123 322
Datorii totale 63.553 20.220 322
Număr mediu salariați 1 2 0

Analiză de risc — insolvență

5.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.