Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DARE IMPLANT S.R.L.

CUI
43409085
Reg. Comerț
J40/16674/2020
Înregistrată
04.12.2020
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LIVIU REBREANU, NR.46-58, CAMERA 1, BL.I, SC.B, ET.8, AP.81
2.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 04.12.2020)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
219.350 RON
▼ 48% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
120.732 RON
▼ 62% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

089 k177 k266 k354 k443 k2021 · Cifră de afaceri: 58.176 RON2022 · Cifră de afaceri: 394.303 RON2023 · Cifră de afaceri: 442.627 RON2024 · Cifră de afaceri: 423.598 RON2025 · Cifră de afaceri: 219.350 RON2021 · Profit: 34.204 RON2022 · Profit: 334.430 RON2023 · Profit: 355.351 RON2024 · Profit: 318.459 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 11.250 RON2023 · Datorii: 10.241 RON2024 · Datorii: 303.922 RON2025 · Datorii: 255.666 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DARE IMPLANT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 219.350 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 219.350 423.598 442.627 394.303 58.176
Profit net 0 318.459 355.351 334.430 34.204
Capitaluri proprii 120.732 318.699 355.591 334.670 56.771
Active totale 376.398 622.621 365.832 345.920 56.771
Datorii totale 255.666 303.922 10.241 11.250 0
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.