Activă Plătitor TVA TELEORMAN

SANDA SOARE S.R.L.

CUI
42744103
Reg. Comerț
J2020000312341
Înregistrată
08.07.2020
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT NĂSTURELU COM. NĂSTURELU, STR. GIURGIULUI, NR.194
2.17
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 08.07.2020)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
52.311 RON
▼ 75% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
146.133 RON
▼ 23% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k157 k235 k314 k392 k2020 · Cifră de afaceri: 130.177 RON2021 · Cifră de afaceri: 332.427 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.259 RON2023 · Cifră de afaceri: 208.896 RON2024 · Cifră de afaceri: 52.311 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 86.026 RON2023 · Profit: 136.509 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 79.731 RON2021 · Datorii: 56.583 RON2022 · Datorii: 187.835 RON2023 · Datorii: 191.701 RON2024 · Datorii: 391.998 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SANDA SOARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 52.311 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 52.311 208.896 109.259 332.427 130.177
Profit net 0 136.509 86.026 0 0
Capitaluri proprii 146.133 188.608 52.099 -33.927 -3.220
Active totale 537.290 380.309 239.934 22.656 76.511
Datorii totale 391.998 191.701 187.835 56.583 79.731
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.17
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.