Activă MARAMUREŞ

CERAMIC DETAILS HOUSE S.R.L.

CUI
41594601
Reg. Comerț
J24/1664/2019
Înregistrată
03.09.2019
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BORŞA, STR. FLOARE DE COLŢ, BL.A6/60, SC.A, ET.4, AP.19
0.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 03.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
367.023 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
1.850 RON
▼ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
32.218 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

074 k148 k222 k295 k369 k2021 · Cifră de afaceri: 97.899 RON2022 · Cifră de afaceri: 209.006 RON2023 · Cifră de afaceri: 269.756 RON2024 · Cifră de afaceri: 369.288 RON2025 · Cifră de afaceri: 367.023 RON2021 · Profit: 2.007 RON2022 · Profit: 7.006 RON2023 · Profit: 2.568 RON2024 · Profit: 3.787 RON2025 · Profit: 1.850 RON2021 · Datorii: 12.041 RON2022 · Datorii: 5.137 RON2023 · Datorii: 24.317 RON2024 · Datorii: 77.158 RON2025 · Datorii: 160.386 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CERAMIC DETAILS HOUSE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 367.023 RON în 2025, cu un profit net de 1.850 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 367.023 369.288 269.756 209.006 97.899
Profit net 1.850 3.787 2.568 7.006 2.007
Capitaluri proprii 32.218 27.013 23.225 20.386 13.380
Active totale 157.604 104.171 47.542 25.523 25.421
Datorii totale 160.386 77.158 24.317 5.137 12.041
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.