Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

STENTOR INVEST S.R.L.

CUI
41947452
Reg. Comerț
J2019016154407
Înregistrată
26.11.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS PANTELIMON, NR.239, CAM. 1, BL.62, SC.A, ET.8, AP.31
20.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
6 ani (din 26.11.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
784.255 RON
▼ 16% vs 2024
Profit net
522.693 RON
▼ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.409 RON
▼ 100% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0186 k373 k559 k746 k932 k2021 · Cifră de afaceri: 91.512 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.025 RON2023 · Cifră de afaceri: 698.624 RON2024 · Cifră de afaceri: 932.158 RON2025 · Cifră de afaceri: 784.255 RON2021 · Profit: 48.089 RON2022 · Profit: 9.988 RON2023 · Profit: 441.526 RON2024 · Profit: 685.397 RON2025 · Profit: 522.693 RON2021 · Datorii: 21.952 RON2022 · Datorii: 67.637 RON2023 · Datorii: 75.246 RON2024 · Datorii: 10.696 RON2025 · Datorii: 252.200 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STENTOR INVEST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 784.255 RON în 2025, cu un profit net de 522.693 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 784.255 932.158 698.624 41.025 91.512
Profit net 522.693 685.397 441.526 9.988 48.089
Capitaluri proprii -1.409 683.988 440.117 8.579 46.681
Active totale 250.791 694.684 515.363 76.216 68.633
Datorii totale 252.200 10.696 75.246 67.637 21.952
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

20.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.