Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GASCORE TRADE SRL

CUI
27056348
Reg. Comerț
J40/6076/2010
Înregistrată
14.06.2010
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. SOLD. GRIGORE IANCU, NR.5, cod poștal 32921
0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 14.06.2010)

Date financiare 2012

Cifră de afaceri netă
5.248.972 RON
▼ 67% vs 2011
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2011
Capitaluri proprii
29.538 RON
▼ 87% vs 2011
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 3 ani de bilanț disponibili (RON).

03,8 mil7,6 mil11 mil15 mil19 mil2010 · Cifră de afaceri: 475.857 RON2011 · Cifră de afaceri: 15.856.564 RON2012 · Cifră de afaceri: 5.248.972 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 266.644 RON2012 · Profit: 0 RON2010 · Datorii: 3.375.195 RON2011 · Datorii: 16.849.650 RON2012 · Datorii: 19.106.356 RON201020112012
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GASCORE TRADE SRL a avut o cifră de afaceri de 5.248.972 RON în 2012, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 201220112010
Cifră de afaceri netă 5.248.972 15.856.564 475.857
Profit net 0 266.644 0
Capitaluri proprii 29.538 226.544 -34.273
Active totale 19.135.894 17.076.156 3.340.922
Datorii totale 19.106.356 16.849.650 3.375.195
Număr mediu salariați 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2012. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.