Activă DOLJ

FLY MODE S.R.L.

CUI
41686845
Reg. Comerț
J16/2565/2019
Înregistrată
26.09.2019
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. G-RAL DRAGALINA, NR.82, cod poștal 200539
26.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 26.09.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
155.081 RON
▼ 26% vs 2024
Profit net
68.646 RON
▼ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
68.995 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k125 k167 k209 k2021 · Cifră de afaceri: 96.287 RON2022 · Cifră de afaceri: 176.374 RON2023 · Cifră de afaceri: 146.942 RON2024 · Cifră de afaceri: 208.873 RON2025 · Cifră de afaceri: 155.081 RON2021 · Profit: 57.430 RON2022 · Profit: 107.826 RON2023 · Profit: 60.157 RON2024 · Profit: 102.838 RON2025 · Profit: 68.646 RON2021 · Datorii: 2.450 RON2022 · Datorii: 1.975 RON2023 · Datorii: 5.120 RON2024 · Datorii: 5.483 RON2025 · Datorii: 6.317 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLY MODE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 155.081 RON în 2025, cu un profit net de 68.646 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 155.081 208.873 146.942 176.374 96.287
Profit net 68.646 102.838 60.157 107.826 57.430
Capitaluri proprii 68.995 103.079 60.397 114.945 60.682
Active totale 75.312 108.562 65.517 116.920 63.132
Datorii totale 6.317 5.483 5.120 1.975 2.450
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

26.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.