Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

WTJ CONSTRUCT SERV S.R.L.

CUI
41486812
Reg. Comerț
J2019010317402
Înregistrată
06.08.2019
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE BARAJUL BICAZ, NR.9, PARTER, BL.M31, SC.1, AP.5
6.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 06.08.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
348.473 RON
▼ 81% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
169.376 RON
▼ 87% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0368 k736 k1,1 mil1,5 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 637.321 RON2022 · Cifră de afaceri: 66.141 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.508.578 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.838.882 RON2025 · Cifră de afaceri: 348.473 RON2021 · Profit: 188.060 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 1.182.986 RON2024 · Profit: 1.286.127 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 98.209 RON2022 · Datorii: 25.876 RON2023 · Datorii: 41.950 RON2024 · Datorii: 350.991 RON2025 · Datorii: 84.295 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WTJ CONSTRUCT SERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 348.473 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 348.473 1.838.882 1.508.578 66.141 637.321
Profit net 0 1.286.127 1.182.986 0 188.060
Capitaluri proprii 169.376 1.289.504 1.182.433 -553 198.009
Active totale 253.671 1.988.968 1.224.383 25.323 296.218
Datorii totale 84.295 350.991 41.950 25.876 98.209
Număr mediu salariați 1 1 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

6.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.