Activă VASLUI

VEF SERVICE ROTI S.R.L.

CUI
40955333
Reg. Comerț
J2019000403373
Înregistrată
10.04.2019
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. GHEORGHE RACOVIŢĂ, BL.191, SC.D, ET.1, AP.13, cod poștal 730082
9.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 10.04.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
257.084 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
34.843 RON
▼ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
56.421 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k103 k154 k206 k257 k2021 · Cifră de afaceri: 115.753 RON2022 · Cifră de afaceri: 115.586 RON2023 · Cifră de afaceri: 135.779 RON2024 · Cifră de afaceri: 193.920 RON2025 · Cifră de afaceri: 257.084 RON2021 · Profit: 31.557 RON2022 · Profit: 7.069 RON2023 · Profit: 4.948 RON2024 · Profit: 35.993 RON2025 · Profit: 34.843 RON2021 · Datorii: 23.472 RON2022 · Datorii: 23.640 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 42.074 RON2025 · Datorii: 36.456 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VEF SERVICE ROTI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 257.084 RON în 2025, cu un profit net de 34.843 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 257.084 193.920 135.779 115.586 115.753
Profit net 34.843 35.993 4.948 7.069 31.557
Capitaluri proprii 56.421 45.761 9.768 4.820 14.752
Active totale 92.877 114.996 104.132 109.945 131.272
Datorii totale 36.456 42.074 0 23.640 23.472
Număr mediu salariați 2 2 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

9.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.