Activă Plătitor TVA SĂLAJ

SURFACE CORPORATION S.R.L.

CUI
40579573
Reg. Comerț
J2019000384315
Înregistrată
06.02.2019
Sediu social JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, STR. PIETRIŞ, NR.12, BL.D37, SC.A, ET.3, AP.13, cod poștal 450111
5.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 06.02.2019)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.184.917 RON
▲ 57% vs 2024
Profit net
498.938 RON
▲ 5314% vs 2024
Capitaluri proprii
858.473 RON
▲ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0837 k1,7 mil2,5 mil3,3 mil4,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.012.249 RON2022 · Cifră de afaceri: 912.429 RON2023 · Cifră de afaceri: 430.941 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.671.700 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.184.917 RON2021 · Profit: 3.733 RON2022 · Profit: 139.119 RON2023 · Profit: 6.595 RON2024 · Profit: 9.216 RON2025 · Profit: 498.938 RON2021 · Datorii: 749.859 RON2022 · Datorii: 1.159.978 RON2023 · Datorii: 1.286.311 RON2024 · Datorii: 1.373.850 RON2025 · Datorii: 1.260.147 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SURFACE CORPORATION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.184.917 RON în 2025, cu un profit net de 498.938 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.184.917 2.671.700 430.941 912.429 1.012.249
Profit net 498.938 9.216 6.595 139.119 3.733
Capitaluri proprii 858.473 659.535 650.319 643.723 504.606
Active totale 2.118.620 2.033.385 1.936.630 1.823.883 1.303.766
Datorii totale 1.260.147 1.373.850 1.286.311 1.159.978 749.859
Număr mediu salariați 10 8 5 7 9

Analiză de risc — insolvență

5.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.