Activă Plătitor TVA SIBIU

CENTRUL UTILAJE CONSTRUCTII SIBIU SRL

CUI
20605503
Reg. Comerț
J2007000066320
Înregistrată
16.01.2007
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DEALULUI, NR.22, AP.2, cod poștal 550010
2.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 16.01.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.299.020 RON
▲ 134% vs 2024
Profit net
131.589 RON
▲ 193% vs 2024
Capitaluri proprii
610.351 RON
▲ 55% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0460 k920 k1,4 mil1,8 mil2,3 mil2020 · Cifră de afaceri: 2.018.308 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.755.858 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.266.016 RON2023 · Cifră de afaceri: 983.793 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.299.020 RON2020 · Profit: 147.998 RON2021 · Profit: 94.490 RON2022 · Profit: 82.549 RON2023 · Profit: 44.877 RON2025 · Profit: 131.589 RON2020 · Datorii: 179.725 RON2021 · Datorii: 455.294 RON2022 · Datorii: 531.554 RON2023 · Datorii: 579.199 RON2025 · Datorii: 1.731.279 RON20202021202220232025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRUL UTILAJE CONSTRUCTII SIBIU SRL a avut o cifră de afaceri de 2.299.020 RON în 2025, cu un profit net de 131.589 RON.

Indicator (RON) 20252023202220212020
Cifră de afaceri netă 2.299.020 983.793 2.266.016 1.755.858 2.018.308
Profit net 131.589 44.877 82.549 94.490 147.998
Capitaluri proprii 610.351 394.385 349.508 238.855 151.189
Active totale 2.335.710 971.132 880.415 693.502 330.267
Datorii totale 1.731.279 579.199 531.554 455.294 179.725
Număr mediu salariați 3 2 3 4 0

Analiză de risc — insolvență

2.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.