Activă ARAD

ACCOUNTING CÎNDEA 2018 S.R.L.

CUI
39991235
Reg. Comerț
J2018001635022
Înregistrată
11.10.2018
Sediu social JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. ION LUCA CARAGIALE, NR.23, cod poștal 310084
13.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 11.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
393.849 RON
▲ 33% vs 2024
Profit net
111.144 RON
▲ 559% vs 2024
Capitaluri proprii
111.344 RON
▲ 552% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

079 k158 k236 k315 k394 k2021 · Cifră de afaceri: 261.685 RON2022 · Cifră de afaceri: 249.909 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.903 RON2024 · Cifră de afaceri: 296.033 RON2025 · Cifră de afaceri: 393.849 RON2021 · Profit: 37.859 RON2022 · Profit: 13.785 RON2023 · Profit: 80.232 RON2024 · Profit: 16.865 RON2025 · Profit: 111.144 RON2021 · Datorii: 46.655 RON2022 · Datorii: 86.931 RON2023 · Datorii: 50.702 RON2024 · Datorii: 145.784 RON2025 · Datorii: 56.654 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ACCOUNTING CÎNDEA 2018 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 393.849 RON în 2025, cu un profit net de 111.144 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 393.849 296.033 298.903 249.909 261.685
Profit net 111.144 16.865 80.232 13.785 37.859
Capitaluri proprii 111.344 17.065 77.417 13.985 38.059
Active totale 167.998 162.849 128.119 100.916 84.714
Datorii totale 56.654 145.784 50.702 86.931 46.655
Număr mediu salariați 2 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

13.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.