Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CLIOCONTA SRL

CUI
18657934
Reg. Comerț
J2006007687404
Înregistrată
11.05.2006
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. DONEA DIANA ALEXANDRA, NR.4, BL.N18, SC.1, ET.P, AP.1
13.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
20 ani (din 11.05.2006)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
17.200 RON
▼ 45% vs 2024
Profit net
3.955 RON
▼ 74% vs 2024
Capitaluri proprii
14.347 RON
▼ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k15 k23 k31 k39 k2021 · Cifră de afaceri: 19.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 23.870 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.700 RON2024 · Cifră de afaceri: 31.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 17.200 RON2021 · Profit: 2.631 RON2022 · Profit: 590 RON2023 · Profit: 9.399 RON2024 · Profit: 15.317 RON2025 · Profit: 3.955 RON2021 · Datorii: 38.715 RON2022 · Datorii: 9.040 RON2023 · Datorii: 9.918 RON2024 · Datorii: 6.158 RON2025 · Datorii: 2.676 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLIOCONTA SRL a avut o cifră de afaceri de 17.200 RON în 2025, cu un profit net de 3.955 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 17.200 31.400 28.700 23.870 19.200
Profit net 3.955 15.317 9.399 590 2.631
Capitaluri proprii 14.347 25.709 19.791 10.392 12.433
Active totale 20.763 31.867 29.709 19.432 51.448
Datorii totale 2.676 6.158 9.918 9.040 38.715
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.