Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TSD INDICA7 S.R.L.

CUI
39977273
Reg. Comerț
J2018014501400
Înregistrată
09.10.2018
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD UNIRII, NR.75, CAMERA 1, BL.H1, SC.1, ET.5, AP.27
6.71
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 09.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.318.294 RON
▲ 47% vs 2024
Profit net
736.564 RON
▲ 46% vs 2024
Capitaluri proprii
736.804 RON
▲ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 150% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0264 k527 k791 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 928.948 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.005.495 RON2023 · Cifră de afaceri: 797.075 RON2024 · Cifră de afaceri: 898.959 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.318.294 RON2021 · Profit: 486.645 RON2022 · Profit: 538.231 RON2023 · Profit: 443.240 RON2024 · Profit: 504.983 RON2025 · Profit: 736.564 RON2021 · Datorii: 281.972 RON2022 · Datorii: 274.099 RON2023 · Datorii: 315.543 RON2024 · Datorii: 372.924 RON2025 · Datorii: 1.260.693 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TSD INDICA7 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.318.294 RON în 2025, cu un profit net de 736.564 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.318.294 898.959 797.075 1.005.495 928.948
Profit net 736.564 504.983 443.240 538.231 486.645
Capitaluri proprii 736.804 534.163 518.312 538.473 486.886
Active totale 1.997.497 907.087 832.865 812.572 768.858
Datorii totale 1.260.693 372.924 315.543 274.099 281.972
Număr mediu salariați 5 2 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

6.71
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.