Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FORK CAPITAL SRL

CUI
17513183
Reg. Comerț
J2005007487401
Înregistrată
21.04.2005
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR LONDRA, NR.3, ET.1, AP.3, cod poștal 11761
-4.65
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
21 ani (din 21.04.2005)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
38.643 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-43.905 RON
▼ 953% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k45 k67 k90 k112 k2021 · Cifră de afaceri: 22.595 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.838 RON2023 · Cifră de afaceri: 28.031 RON2024 · Cifră de afaceri: 75.418 RON2025 · Cifră de afaceri: 38.643 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 4.639 RON2023 · Profit: 12.362 RON2024 · Profit: 28.662 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 106.901 RON2022 · Datorii: 80.533 RON2023 · Datorii: 95.152 RON2024 · Datorii: 82.299 RON2025 · Datorii: 111.924 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FORK CAPITAL SRL a avut o cifră de afaceri de 38.643 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 38.643 75.418 28.031 31.838 22.595
Profit net 0 28.662 12.362 4.639 0
Capitaluri proprii -43.905 5.148 -22.361 -34.723 -39.362
Active totale 68.019 87.447 72.791 45.810 67.539
Datorii totale 111.924 82.299 95.152 80.533 106.901
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-4.65
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.