Activă Plătitor TVA ALBA

COMPLETE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.

CUI
39957489
Reg. Comerț
J2018000880012
Înregistrată
04.10.2018
Sediu social JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. VÂRTOP, NR.27
4.33
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 04.10.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
347.660 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
88.705 RON
▼ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
88.945 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0110 k219 k329 k439 k548 k2021 · Cifră de afaceri: 279.380 RON2022 · Cifră de afaceri: 335.040 RON2023 · Cifră de afaceri: 548.245 RON2024 · Cifră de afaceri: 447.900 RON2025 · Cifră de afaceri: 347.660 RON2021 · Profit: 95.600 RON2022 · Profit: 67.565 RON2023 · Profit: 200.559 RON2024 · Profit: 126.491 RON2025 · Profit: 88.705 RON2021 · Datorii: 152.884 RON2022 · Datorii: 120.202 RON2023 · Datorii: 142.633 RON2024 · Datorii: 85.624 RON2025 · Datorii: 273.678 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMPLETE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 347.660 RON în 2025, cu un profit net de 88.705 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 347.660 447.900 548.245 335.040 279.380
Profit net 88.705 126.491 200.559 67.565 95.600
Capitaluri proprii 88.945 133.255 200.801 68.167 165.918
Active totale 353.707 211.613 328.907 187.341 317.910
Datorii totale 273.678 85.624 142.633 120.202 152.884
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

4.33
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.