Activă CARAŞ-SEVERIN

LCY DOSAR COMPLET S.R.L.

CUI
38729431
Reg. Comerț
J2018000037117
Înregistrată
22.01.2018
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. LIBERTĂŢII, NR.19, cod poștal 325400
13.35
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 22.01.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
61.503 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
9.565 RON
Capitaluri proprii
8.097 RON
▲ 652% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k25 k37 k49 k62 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 46.869 RON2025 · Cifră de afaceri: 61.503 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 9.565 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 830 RON2024 · Datorii: 4.324 RON2025 · Datorii: 4.757 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LCY DOSAR COMPLET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 61.503 RON în 2025, cu un profit net de 9.565 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 61.503 46.869 0 0 0
Profit net 9.565 0 0 0 0
Capitaluri proprii 8.097 -1.468 -827 86 139.139
Active totale 12.854 2.856 3 86 139.139
Datorii totale 4.757 4.324 830 0 0
Număr mediu salariați 0 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.35
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.