Activă CONSTANŢA

DELIZE ASIG S.R.L.

CUI
40349400
Reg. Comerț
J2018003829131
Înregistrată
21.12.2018
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MIHAIL JORA, NR.9, CAM.1, ET.1
-31.52
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
7 ani (din 21.12.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.139 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
9.043 RON
▼ 69% vs 2024
Capitaluri proprii
-251.589 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k131 k196 k261 k327 k2021 · Cifră de afaceri: 23.882 RON2022 · Cifră de afaceri: 34.284 RON2023 · Cifră de afaceri: 50.277 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.557 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.139 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 34.390 RON2024 · Profit: 29.342 RON2025 · Profit: 9.043 RON2021 · Datorii: 312.835 RON2022 · Datorii: 324.620 RON2023 · Datorii: 326.521 RON2024 · Datorii: 306.134 RON2025 · Datorii: 302.505 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELIZE ASIG S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 42.139 RON în 2025, cu un profit net de 9.043 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.139 58.557 50.277 34.284 23.882
Profit net 9.043 29.342 34.390 0 0
Capitaluri proprii -251.589 -260.632 -289.974 -324.364 -318.177
Active totale 50.916 45.502 37.911 12.193 10.339
Datorii totale 302.505 306.134 326.521 324.620 312.835
Număr mediu salariați 1 1 1 1 4

Analiză de risc — insolvență

-31.52
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.