Activă SIBIU

ZĂVOI ASIG CONSULTING S.R.L.

CUI
38627180
Reg. Comerț
J32/1852/2017
Înregistrată
21.12.2017
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, CAL. TURNIŞORULUI, NR.128D, AP.3A
16.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 21.12.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
41.141 RON
▲ 52% vs 2024
Profit net
18.856 RON
▲ 515% vs 2024
Capitaluri proprii
19.096 RON
▲ 478% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k24 k35 k47 k59 k2021 · Cifră de afaceri: 45.866 RON2022 · Cifră de afaceri: 58.881 RON2023 · Cifră de afaceri: 43.416 RON2024 · Cifră de afaceri: 27.009 RON2025 · Cifră de afaceri: 41.141 RON2021 · Profit: 31.730 RON2022 · Profit: 38.177 RON2023 · Profit: 20.389 RON2024 · Profit: 3.066 RON2025 · Profit: 18.856 RON2021 · Datorii: 2.588 RON2022 · Datorii: 6.924 RON2023 · Datorii: 8.997 RON2024 · Datorii: 7.825 RON2025 · Datorii: 5.403 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZĂVOI ASIG CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 41.141 RON în 2025, cu un profit net de 18.856 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 41.141 27.009 43.416 58.881 45.866
Profit net 18.856 3.066 20.389 38.177 31.730
Capitaluri proprii 19.096 3.306 42.058 40.147 31.970
Active totale 24.499 11.131 51.055 47.071 34.558
Datorii totale 5.403 7.825 8.997 6.924 2.588
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.