Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FILMEMBER SRL

CUI
38395862
Reg. Comerț
J40/17976/2017
Înregistrată
24.10.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, DRUMUL PĂDUREA NEAGRĂ, NR.1-17, CAMERA 1, cod poștal 14044
6.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 24.10.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
431.857 RON
▲ 418% vs 2024
Profit net
51.477 RON
Capitaluri proprii
64.326 RON
▲ 401% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

086 k173 k259 k345 k432 k2021 · Cifră de afaceri: 132.604 RON2022 · Cifră de afaceri: 120.247 RON2023 · Cifră de afaceri: 199.434 RON2024 · Cifră de afaceri: 83.363 RON2025 · Cifră de afaceri: 431.857 RON2021 · Profit: 20.725 RON2022 · Profit: 21.252 RON2023 · Profit: 44.587 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 51.477 RON2021 · Datorii: 11.728 RON2022 · Datorii: 10.380 RON2023 · Datorii: 19.000 RON2024 · Datorii: 17.245 RON2025 · Datorii: 87.603 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FILMEMBER SRL a avut o cifră de afaceri de 431.857 RON în 2025, cu un profit net de 51.477 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 431.857 83.363 199.434 120.247 132.604
Profit net 51.477 0 44.587 21.252 20.725
Capitaluri proprii 64.326 12.849 46.039 21.452 47.910
Active totale 151.929 30.094 65.039 31.832 59.638
Datorii totale 87.603 17.245 19.000 10.380 11.728
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.