Activă Plătitor TVA MUREŞ

PENTATON SERVPRODCOM SRL

CUI
2853314
Reg. Comerț
J1992002608269
Înregistrată
29.01.1993
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. NEGOIULUI, NR.19, AP.10, cod poștal 540461
42.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 29.01.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
20.713 RON
▼ 83% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
120.694 RON
▼ 16% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k50 k75 k99 k124 k2021 · Cifră de afaceri: 30.413 RON2022 · Cifră de afaceri: 24.175 RON2023 · Cifră de afaceri: 117.391 RON2024 · Cifră de afaceri: 124.228 RON2025 · Cifră de afaceri: 20.713 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 59.805 RON2024 · Profit: 35.229 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 25.784 RON2022 · Datorii: 28.377 RON2023 · Datorii: 47.862 RON2024 · Datorii: 29.073 RON2025 · Datorii: 3.473 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PENTATON SERVPRODCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 20.713 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 20.713 124.228 117.391 24.175 30.413
Profit net 0 35.229 59.805 0 0
Capitaluri proprii 120.694 143.405 108.176 48.371 64.039
Active totale 124.167 172.478 156.038 76.748 89.823
Datorii totale 3.473 29.073 47.862 28.377 25.784
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

42.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.