Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

SATOS OLIVER SRL

CUI
38271570
Reg. Comerț
J2017000665258
Înregistrată
26.09.2017
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, MUN. ORŞOVA, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.16A, cod poștal 225200
3.88
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Orşova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 26.09.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
484.647 RON
▼ 51% vs 2024
Profit net
99.327 RON
▲ 103% vs 2024
Capitaluri proprii
66.439 RON
▲ 297% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 75% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0200 k399 k599 k799 k999 k2021 · Cifră de afaceri: 933.859 RON2022 · Cifră de afaceri: 974.821 RON2023 · Cifră de afaceri: 731.072 RON2024 · Cifră de afaceri: 998.703 RON2025 · Cifră de afaceri: 484.647 RON2021 · Profit: 19.718 RON2022 · Profit: 50.688 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 49.044 RON2025 · Profit: 99.327 RON2021 · Datorii: 32.814 RON2022 · Datorii: 53.100 RON2023 · Datorii: 202.221 RON2024 · Datorii: 265.835 RON2025 · Datorii: 322.651 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SATOS OLIVER SRL a avut o cifră de afaceri de 484.647 RON în 2025, cu un profit net de 99.327 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 484.647 998.703 731.072 974.821 933.859
Profit net 99.327 49.044 0 50.688 19.718
Capitaluri proprii 66.439 -33.678 -82.710 105.125 54.445
Active totale 389.090 232.157 119.511 158.225 87.259
Datorii totale 322.651 265.835 202.221 53.100 32.814
Număr mediu salariați 1 4 6 10 9

Analiză de risc — insolvență

3.88
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.