Activă VRANCEA

DURANGO MAXFOOD SRL

CUI
34914169
Reg. Comerț
J2024000248398
Înregistrată
21.08.2015
Sediu social JUD. VRANCEA, SAT GOLEŞTI COM. GOLEŞTI, STR. MIORIŢEI, NR.14D, cod poștal 627150
-1.23
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 21.08.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
380.565 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-7.630 RON
▲ 99% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 40% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0171 k342 k514 k685 k856 k2021 · Cifră de afaceri: 297.173 RON2022 · Cifră de afaceri: 292.578 RON2023 · Cifră de afaceri: 282.840 RON2024 · Cifră de afaceri: 494.071 RON2025 · Cifră de afaceri: 380.565 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 580.860 RON2022 · Datorii: 701.196 RON2023 · Datorii: 856.117 RON2024 · Datorii: 850.367 RON2025 · Datorii: 53.999 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DURANGO MAXFOOD SRL a avut o cifră de afaceri de 380.565 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 380.565 494.071 282.840 292.578 297.173
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -7.630 -801.536 -781.120 -599.323 -450.109
Active totale 46.369 48.831 74.997 101.873 130.751
Datorii totale 53.999 850.367 856.117 701.196 580.860
Număr mediu salariați 3 5 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

-1.23
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.