Activă MUREŞ

CORY FASHION SRL

CUI
37958259
Reg. Comerț
J2017001380264
Înregistrată
12.07.2017
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.12, ET.7, AP.31
1.20
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 12.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
394.264 RON
▲ 36% vs 2024
Profit net
45.281 RON
▲ 1547% vs 2024
Capitaluri proprii
27.768 RON
▲ 259% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0106 k211 k317 k423 k528 k2021 · Cifră de afaceri: 285.079 RON2022 · Cifră de afaceri: 236.313 RON2023 · Cifră de afaceri: 263.077 RON2024 · Cifră de afaceri: 289.069 RON2025 · Cifră de afaceri: 394.264 RON2021 · Profit: 27.699 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 2.749 RON2025 · Profit: 45.281 RON2021 · Datorii: 62.751 RON2022 · Datorii: 101.320 RON2023 · Datorii: 115.806 RON2024 · Datorii: 109.976 RON2025 · Datorii: 528.382 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CORY FASHION SRL a avut o cifră de afaceri de 394.264 RON în 2025, cu un profit net de 45.281 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 394.264 289.069 263.077 236.313 285.079
Profit net 45.281 2.749 0 0 27.699
Capitaluri proprii 27.768 -17.513 -21.203 -7.456 25.263
Active totale 556.150 92.463 94.603 93.864 88.014
Datorii totale 528.382 109.976 115.806 101.320 62.751
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

1.20
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.