Activă Plătitor TVA TIMIŞ

ESSENZUEL SRL

CUI
15937042
Reg. Comerț
J2003002802359
Înregistrată
26.11.2003
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.3, AP.2, cod poștal 300217
-6.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 26.11.2003)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
17.429 RON
▼ 50% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-666.980 RON
▼ 50% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0291 k581 k872 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 165.128 RON2022 · Cifră de afaceri: 150.761 RON2023 · Cifră de afaceri: 84.189 RON2024 · Cifră de afaceri: 34.889 RON2025 · Cifră de afaceri: 17.429 RON2021 · Profit: 23.632 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 120.923 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.096.715 RON2022 · Datorii: 1.110.180 RON2023 · Datorii: 1.206.828 RON2024 · Datorii: 1.294.821 RON2025 · Datorii: 1.453.438 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ESSENZUEL SRL a avut o cifră de afaceri de 17.429 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 17.429 34.889 84.189 150.761 165.128
Profit net 0 0 120.923 0 23.632
Capitaluri proprii -666.980 -445.124 -296.501 -416.966 -364.640
Active totale 786.458 844.508 905.138 693.214 732.075
Datorii totale 1.453.438 1.294.821 1.206.828 1.110.180 1.096.715
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-6.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.