Activă Plătitor TVA SATU MARE

ARES PRANDAM SRL

CUI
37902053
Reg. Comerț
J2017000826303
Înregistrată
06.07.2017
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, STR. MIHAI VITEAZU, NR.40, cod poștal 445100
16.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 06.07.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
342.000 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
287.398 RON
▲ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
1.344.327 RON
▲ 27% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k137 k205 k274 k342 k2021 · Cifră de afaceri: 162.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 252.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 342.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 342.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 342.000 RON2021 · Profit: 118.646 RON2022 · Profit: 201.451 RON2023 · Profit: 286.005 RON2024 · Profit: 274.227 RON2025 · Profit: 287.398 RON2021 · Datorii: 190.260 RON2022 · Datorii: 218.001 RON2023 · Datorii: 194.906 RON2024 · Datorii: 115.614 RON2025 · Datorii: 154.465 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARES PRANDAM SRL a avut o cifră de afaceri de 342.000 RON în 2025, cu un profit net de 287.398 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 342.000 342.000 342.000 252.000 162.000
Profit net 287.398 274.227 286.005 201.451 118.646
Capitaluri proprii 1.344.327 1.056.929 782.701 496.696 295.245
Active totale 1.498.792 1.172.543 977.607 714.697 485.505
Datorii totale 154.465 115.614 194.906 218.001 190.260
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

16.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.