Activă Plătitor TVA ARGEŞ

AVANTI MARKETING S.R.L.

CUI
37865435
Reg. Comerț
J2023001684033
Înregistrată
29.06.2017
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU, NR.14, BL.O7, SC.D, AP.1, cod poștal 110300
-2.03
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 29.06.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
701.105 RON
▲ 44% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-32.040 RON
▼ 144% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0140 k280 k421 k561 k701 k2021 · Cifră de afaceri: 298.071 RON2022 · Cifră de afaceri: 298.731 RON2023 · Cifră de afaceri: 625.278 RON2024 · Cifră de afaceri: 486.117 RON2025 · Cifră de afaceri: 701.105 RON2021 · Profit: 430 RON2022 · Profit: 84 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 20.309 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 34.116 RON2022 · Datorii: 138.900 RON2023 · Datorii: 62.813 RON2024 · Datorii: 101.096 RON2025 · Datorii: 149.067 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AVANTI MARKETING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 701.105 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 701.105 486.117 625.278 298.731 298.071
Profit net 0 20.309 0 84 430
Capitaluri proprii -32.040 72.791 52.482 89.695 89.612
Active totale 116.912 173.772 115.180 228.595 123.728
Datorii totale 149.067 101.096 62.813 138.900 34.116
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-2.03
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.