Activă Plătitor TVA ARGEŞ

CERLOT TRADING SRL

CUI
4172998
Reg. Comerț
J1993001267035
Înregistrată
23.06.1993
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT ALBOTA COM. ALBOTA, , NR.795D, cod poștal 117030
6.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 23.06.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
13.084.149 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
2.273.757 RON
▼ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
2.353.827 RON
▼ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,6 mil5,2 mil7,9 mil10 mil13 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.035.846 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.367.296 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.650.483 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.622.735 RON2025 · Cifră de afaceri: 13.084.149 RON2021 · Profit: 808.500 RON2022 · Profit: 743.018 RON2023 · Profit: 629.765 RON2024 · Profit: 2.651.183 RON2025 · Profit: 2.273.757 RON2021 · Datorii: 1.058.067 RON2022 · Datorii: 1.415.175 RON2023 · Datorii: 1.639.373 RON2024 · Datorii: 1.047.573 RON2025 · Datorii: 3.970.374 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CERLOT TRADING SRL a avut o cifră de afaceri de 13.084.149 RON în 2025, cu un profit net de 2.273.757 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 13.084.149 11.622.735 3.650.483 4.367.296 4.035.846
Profit net 2.273.757 2.651.183 629.765 743.018 808.500
Capitaluri proprii 2.353.827 2.726.453 705.035 818.288 883.770
Active totale 6.306.621 3.767.156 2.338.821 2.228.903 1.940.284
Datorii totale 3.970.374 1.047.573 1.639.373 1.415.175 1.058.067
Număr mediu salariați 9 9 9 9 0

Analiză de risc — insolvență

6.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.