Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

STAR DRESS SRL

CUI
37625580
Reg. Comerț
J40/7530/2017
Înregistrată
23.05.2017
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.3B, BL.33B, SC.B, ET.10, AP.76
-255.38
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 23.05.2017)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
13.100 RON
▼ 91% vs 2023
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-362.529 RON
▼ 11% vs 2023
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0245 k490 k735 k980 k1,2 mil2020 · Cifră de afaceri: 54.376 RON2021 · Cifră de afaceri: 121.320 RON2022 · Cifră de afaceri: 214.302 RON2023 · Cifră de afaceri: 147.501 RON2024 · Cifră de afaceri: 13.100 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 399.082 RON2021 · Datorii: 431.624 RON2022 · Datorii: 451.093 RON2023 · Datorii: 1.224.478 RON2024 · Datorii: 371.879 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STAR DRESS SRL a avut o cifră de afaceri de 13.100 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 13.100 147.501 214.302 121.320 54.376
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -362.529 -327.848 -306.270 -299.764 -214.964
Active totale 9.350 891.732 139.925 127.778 180.203
Datorii totale 371.879 1.224.478 451.093 431.624 399.082
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

-255.38
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.