Activă Plătitor TVA ALBA

ŞIC BOUTIQUE DRESS S.R.L.

CUI
37473733
Reg. Comerț
J2017000463018
Înregistrată
28.04.2017
Sediu social JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. APOLLO, NR.12
9.55
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 28.04.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
487.278 RON
▲ 422% vs 2024
Profit net
183.281 RON
▲ 427% vs 2024
Capitaluri proprii
294.684 RON
▲ 165% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

097 k195 k292 k390 k487 k2021 · Cifră de afaceri: 49.540 RON2022 · Cifră de afaceri: 137.980 RON2023 · Cifră de afaceri: 126.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 93.400 RON2025 · Cifră de afaceri: 487.278 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 51.018 RON2024 · Profit: 34.801 RON2025 · Profit: 183.281 RON2021 · Datorii: 113.590 RON2022 · Datorii: 98.953 RON2023 · Datorii: 134.642 RON2024 · Datorii: 131.895 RON2025 · Datorii: 183.789 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ŞIC BOUTIQUE DRESS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 487.278 RON în 2025, cu un profit net de 183.281 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 487.278 93.400 126.400 137.980 49.540
Profit net 183.281 34.801 51.018 0 0
Capitaluri proprii 294.684 111.402 76.601 25.580 50.230
Active totale 478.473 243.297 211.243 124.533 163.820
Datorii totale 183.789 131.895 134.642 98.953 113.590
Număr mediu salariați 3 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.55
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.