Activă IAŞI

TEXTIL FASHION ELEGANCE SRL

CUI
37138607
Reg. Comerț
J22/437/2017
Înregistrată
02.03.2017
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.108, cod poștal 705200
-25.49
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
9 ani (din 02.03.2017)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.677 RON
▲ 296% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.338 RON
▼ 145% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k19 k28 k37 k46 k2021 · Cifră de afaceri: 3.950 RON2022 · Cifră de afaceri: 14.059 RON2023 · Cifră de afaceri: 22.443 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.471 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.677 RON2021 · Profit: 3.516 RON2022 · Profit: 1.979 RON2023 · Profit: 8.650 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 119 RON2022 · Datorii: 46.350 RON2023 · Datorii: 32.070 RON2024 · Datorii: 31.600 RON2025 · Datorii: 6.758 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TEXTIL FASHION ELEGANCE SRL a avut o cifră de afaceri de 21.677 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.677 5.471 22.443 14.059 3.950
Profit net 0 0 8.650 1.979 3.516
Capitaluri proprii -5.338 11.795 14.715 6.065 4.087
Active totale 1.420 43.395 46.785 52.415 4.206
Datorii totale 6.758 31.600 32.070 46.350 119
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-25.49
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.