Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MEZANIN SPACES S.R.L.

CUI
36192993
Reg. Comerț
J2016008184408
Înregistrată
13.06.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR ION BREZOIANU, NR.23-25, CONSTRUCTIA C2 - CORP B. MEZANIN
3.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 13.06.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.008.395 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
108.947 RON
▼ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0206 k413 k619 k825 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 335.646 RON2022 · Cifră de afaceri: 748.824 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.031.849 RON2024 · Cifră de afaceri: 864.545 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.008.395 RON2021 · Profit: 6.897 RON2022 · Profit: 149.311 RON2023 · Profit: 51.854 RON2024 · Profit: 120.476 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 160.465 RON2022 · Datorii: 152.361 RON2023 · Datorii: 147.328 RON2024 · Datorii: 148.616 RON2025 · Datorii: 180.020 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEZANIN SPACES S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.008.395 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.008.395 864.545 1.031.849 748.824 335.646
Profit net 0 120.476 51.854 149.311 6.897
Capitaluri proprii 108.947 173.531 53.055 281.587 132.276
Active totale 288.967 320.577 284.019 442.140 306.208
Datorii totale 180.020 148.616 147.328 152.361 160.465
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.