Activă TIMIŞ

GASTRO-LINE SRL

CUI
16865912
Reg. Comerț
J35/3007/2004
Înregistrată
21.10.2004
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. REPUBLICII, NR.1, CORP B
8.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
22 ani (din 21.10.2004)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
169.324 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
40.709 RON
Capitaluri proprii
611.741 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k82 k123 k165 k206 k2021 · Cifră de afaceri: 188.824 RON2022 · Cifră de afaceri: 189.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 205.825 RON2024 · Cifră de afaceri: 175.123 RON2025 · Cifră de afaceri: 169.324 RON2021 · Profit: 89.235 RON2022 · Profit: 127.401 RON2023 · Profit: 48.528 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 40.709 RON2021 · Datorii: 49.184 RON2022 · Datorii: 3.821 RON2023 · Datorii: 188.077 RON2024 · Datorii: 195.040 RON2025 · Datorii: 186.532 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GASTRO-LINE SRL a avut o cifră de afaceri de 169.324 RON în 2025, cu un profit net de 40.709 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 169.324 175.123 205.825 189.400 188.824
Profit net 40.709 0 48.528 127.401 89.235
Capitaluri proprii 611.741 571.032 631.672 583.144 455.743
Active totale 798.273 766.072 819.749 586.965 504.927
Datorii totale 186.532 195.040 188.077 3.821 49.184
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.