Activă SIBIU

CESA PLAN SRL

CUI
36183090
Reg. Comerț
J32/792/2016
Înregistrată
09.06.2016
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. AGRICULTORILOR, NR.10, cod poștal 550046
37.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 09.06.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
252.854 RON
▼ 16% vs 2024
Profit net
180.543 RON
▼ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
180.783 RON
▼ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k240 k299 k2021 · Cifră de afaceri: 75.030 RON2022 · Cifră de afaceri: 275.493 RON2023 · Cifră de afaceri: 295.181 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.455 RON2025 · Cifră de afaceri: 252.854 RON2021 · Profit: 55.064 RON2022 · Profit: 242.400 RON2023 · Profit: 216.646 RON2024 · Profit: 225.088 RON2025 · Profit: 180.543 RON2021 · Datorii: 1.730 RON2022 · Datorii: 3.231 RON2023 · Datorii: 2.494 RON2024 · Datorii: 35.050 RON2025 · Datorii: 8.578 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CESA PLAN SRL a avut o cifră de afaceri de 252.854 RON în 2025, cu un profit net de 180.543 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 252.854 299.455 295.181 275.493 75.030
Profit net 180.543 225.088 216.646 242.400 55.064
Capitaluri proprii 180.783 225.328 216.886 242.640 55.304
Active totale 189.361 260.378 219.380 245.871 57.034
Datorii totale 8.578 35.050 2.494 3.231 1.730
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

37.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.