Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SERVICII NEGOITA SRL

CUI
36066944
Reg. Comerț
J40/6751/2016
Înregistrată
11.05.2016
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. SCARLAT OTULESCU, NR.4, CAMERA NR. 1, BL.9, SC.B, ET.1, AP.25, cod poștal 50216
14.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 11.05.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
31.523 RON
▼ 32% vs 2024
Profit net
22.987 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
23.238 RON
▼ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k19 k28 k37 k47 k2021 · Cifră de afaceri: 43.717 RON2022 · Cifră de afaceri: 46.694 RON2023 · Cifră de afaceri: 41.515 RON2024 · Cifră de afaceri: 46.288 RON2025 · Cifră de afaceri: 31.523 RON2021 · Profit: 32.439 RON2022 · Profit: 39.012 RON2023 · Profit: 32.746 RON2024 · Profit: 37.025 RON2025 · Profit: 22.987 RON2021 · Datorii: 3.851 RON2022 · Datorii: 10.962 RON2023 · Datorii: 6.613 RON2024 · Datorii: 1.570 RON2025 · Datorii: 9.597 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERVICII NEGOITA SRL a avut o cifră de afaceri de 31.523 RON în 2025, cu un profit net de 22.987 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 31.523 46.288 41.515 46.694 43.717
Profit net 22.987 37.025 32.746 39.012 32.439
Capitaluri proprii 23.238 37.834 39.831 39.297 32.679
Active totale 32.835 39.404 46.444 50.259 36.530
Datorii totale 9.597 1.570 6.613 10.962 3.851
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

14.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.