Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

ALERT GUARD SRL

CUI
22294926
Reg. Comerț
J2007002810138
Înregistrată
22.08.2007
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MARAMUREŞ, NR.82, CAMERA NR. 3, cod poștal 900629
-1.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
19 ani (din 22.08.2007)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
255.003 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-45.235 RON
▼ 155% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0131 k262 k393 k525 k656 k2021 · Cifră de afaceri: 368.624 RON2022 · Cifră de afaceri: 655.794 RON2023 · Cifră de afaceri: 346.356 RON2024 · Cifră de afaceri: 248.941 RON2025 · Cifră de afaceri: 255.003 RON2021 · Profit: 83.214 RON2022 · Profit: 124.863 RON2023 · Profit: 48.278 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 80.195 RON2022 · Datorii: 109.986 RON2023 · Datorii: 92.709 RON2024 · Datorii: 62.632 RON2025 · Datorii: 330.543 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ALERT GUARD SRL a avut o cifră de afaceri de 255.003 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 255.003 248.941 346.356 655.794 368.624
Profit net 0 0 48.278 124.863 83.214
Capitaluri proprii -45.235 82.853 140.678 130.445 91.094
Active totale 285.308 145.485 233.387 235.802 171.289
Datorii totale 330.543 62.632 92.709 109.986 80.195
Număr mediu salariați 2 1 1 4 2

Analiză de risc — insolvență

-1.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.