Activă Plătitor TVA IAŞI

SELMA AMEX SRL

CUI
35941811
Reg. Comerț
J2016000931220
Înregistrată
11.04.2016
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. SF. PETRU MOVILĂ, NR.47A, PARTER
3.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 11.04.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
242.144 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
139.954 RON
▲ 8% vs 2024
Capitaluri proprii
1.244.409 RON
▲ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0509 k1,0 mil1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 162.119 RON2022 · Cifră de afaceri: 551.228 RON2023 · Cifră de afaceri: 234.407 RON2024 · Cifră de afaceri: 238.794 RON2025 · Cifră de afaceri: 242.144 RON2021 · Profit: 124.683 RON2022 · Profit: 512.761 RON2023 · Profit: 191.363 RON2024 · Profit: 129.618 RON2025 · Profit: 139.954 RON2021 · Datorii: 2.542.505 RON2022 · Datorii: 2.135.422 RON2023 · Datorii: 1.878.239 RON2024 · Datorii: 1.879.656 RON2025 · Datorii: 1.885.051 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SELMA AMEX SRL a avut o cifră de afaceri de 242.144 RON în 2025, cu un profit net de 139.954 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 242.144 238.794 234.407 551.228 162.119
Profit net 139.954 129.618 191.363 512.761 124.683
Capitaluri proprii 1.244.409 1.043.422 1.185.543 994.180 481.419
Active totale 3.129.460 2.923.078 3.063.654 3.129.474 3.023.796
Datorii totale 1.885.051 1.879.656 1.878.239 2.135.422 2.542.505
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.