Activă CONSTANŢA

ANNA VL SIG CONSULTING SRL

CUI
35503439
Reg. Comerț
J2016000181137
Înregistrată
27.01.2016
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. 1 MAI, NR.82A, BL.104, SC.D, ET.3, AP.59
3.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 27.01.2016)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
438.561 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
121.692 RON
▼ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
237.996 RON
▲ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0112 k223 k335 k446 k558 k2021 · Cifră de afaceri: 129.242 RON2022 · Cifră de afaceri: 245.032 RON2023 · Cifră de afaceri: 370.426 RON2024 · Cifră de afaceri: 373.060 RON2025 · Cifră de afaceri: 438.561 RON2021 · Profit: 116.299 RON2022 · Profit: 212.693 RON2023 · Profit: 161.715 RON2024 · Profit: 166.485 RON2025 · Profit: 121.692 RON2021 · Datorii: 23.809 RON2022 · Datorii: 58.531 RON2023 · Datorii: 405.910 RON2024 · Datorii: 314.329 RON2025 · Datorii: 558.007 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANNA VL SIG CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 438.561 RON în 2025, cu un profit net de 121.692 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 438.561 373.060 370.426 245.032 129.242
Profit net 121.692 166.485 161.715 212.693 116.299
Capitaluri proprii 237.996 168.502 163.298 212.936 116.542
Active totale 796.003 481.243 567.620 271.467 140.248
Datorii totale 558.007 314.329 405.910 58.531 23.809
Număr mediu salariați 0 1 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

3.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.