Activă MARAMUREŞ

AUTO-CARS-ACTE S.R.L.

CUI
38787696
Reg. Comerț
J2018000133248
Înregistrată
01.02.2018
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT SĂCEL COM. SĂCEL, SĂCEL, NR.74, cod poștal 437290
13.29
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
8 ani (din 01.02.2018)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
137.816 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
33.638 RON
▲ 251% vs 2024
Capitaluri proprii
294.058 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k62 k93 k124 k155 k2021 · Cifră de afaceri: 140.984 RON2022 · Cifră de afaceri: 155.392 RON2023 · Cifră de afaceri: 146.231 RON2024 · Cifră de afaceri: 121.473 RON2025 · Cifră de afaceri: 137.816 RON2021 · Profit: 76.059 RON2022 · Profit: 67.065 RON2023 · Profit: 7.195 RON2024 · Profit: 9.574 RON2025 · Profit: 33.638 RON2021 · Datorii: 19.111 RON2022 · Datorii: 46.097 RON2023 · Datorii: 60.055 RON2024 · Datorii: 55.433 RON2025 · Datorii: 46.517 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO-CARS-ACTE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 137.816 RON în 2025, cu un profit net de 33.638 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 137.816 121.473 146.231 155.392 140.984
Profit net 33.638 9.574 7.195 67.065 76.059
Capitaluri proprii 294.058 260.420 250.847 243.652 206.587
Active totale 340.575 315.853 310.902 289.749 225.698
Datorii totale 46.517 55.433 60.055 46.097 19.111
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

13.29
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.